... Úsměv trvá chvilinku, ale někdy se na něj vzpomíná celý život.

Tokio Hotel

23. října 2007 v 17:34 |  Oblíbení mých známých
Jedna z mých kámošek zbožňuje právě tuto skupinu, myslím, že není jediná! Jseš taky fanda TH? Tak hurá na poznávání německé skupiny Tokio Hotel! :-o
Tuto skupinu má rádo plno lidí, ale najde se i taky skupinka, která je nesnáší a nebo si z nich dělá legraci... hlavně z Billiho :-)
Rád/a bys Billa změnil/a? Tady máš pár návrhu... nelíbí se Ti, tak to se asi budeš muset smířit s jeho budoucím vzhledem :-(
Tak teď se asi plno fanoušků zhroutí... nemáte se čeho bát, to je zase další šaškárna :-)
Chudáčci sourozenci ... coto z nich jen udělali?
Co k tomu dodat, snad jenom hodně štěstí novomanželům !!! :-D
Těch bláznivých fotek by už stačilo, ale neuškodilo by se ještě podívat jak bude vypadat Bill za 50 let
Tak už dost!!! Chudáčci Tokiáci, takhle si dělat s nich legraci... Ale teď vážně, jestlipak víš, kde se kluci narodili??? Ne? Tak jdeme na to...
ŽIVOTOPIS SLAVNÝCH aneb pár informací o skupině Tokio Hotel
Členové skupiny:
Bill Kaulitz (zpěv)
Tom Kaulitz (kytara)
Gustav Schäfer (bicí)
Georg Listing (baskytara)
O skupině:Tokio Hotel je německá čtyřčlenná hudební skupina. Vůdčí osobností a zároveň zpěvákem skupiny je Bill Kaulitz (nar. 1.9.1989), jeho bratr (dvojče) Tom (nar. 1.9.1989) je kytaristou. Na bicí hraje Gustav Schäfer (nar. 8.9.1988) a na basovou kytaru Georg Listing (nar. 31.3.1987). Všichni členové se seznámili v jednom Magdeburském klubu, kde zpíval Bill s Tomem. Společně pak založili skupinu Devilish, ze které se za čas stala skupina Tokio Hotel.

Bill Kaulitz - zpěvák

Datum narození: 01.09.1989
Místo narození: Lipsko, Německo
Znamení: Panna

Tom Kaulitz - kytarista

Datum narození: 01.09.1989
Místo narození: Lipsko, Německo
Znamení: Panna

Gustav Schäfer - bubeník

Datum narození: 08.09.1988
Místo narození: Magdeburg, Německo
Znamení: Panna

Georg Listing - baskytarista

Datum narození: 31.03.1987
Místo narození: Halle, Německo
Znamení: Beran
A děť pár informací o jednotlivém členu skupiny:
Bill Kaulitz se narodil v Lipsku. Je vůdčí osobností skupiny Tokio Hotel a má o deset minut starší dvojče Toma, který hraje ve skupině na kytaru. Bill žije se svojí matkou a nevlastním otcem v Magdeburgu ale je stále se skupinou na cestách. Navštěvoval gymnázium ale v součastné době má soukromého učitele. Z předmětu má rád němčinu a výtvarnou výchovu, naopak nesnáší fyziku, matematiku a tělesnou výchovu. Jeho poznávacím znamením jsou(většinou černě,nebo kombinace bíločerně) nalakované nehty, piercing v jazyku a obočí, tetování na šíji (logo skupiny),na břiše (hvězdu) a na levém předloktí (nápis freiheil 89).
Tom Kaulitz se narodil roku1989 v Lipsku a je kytaristou skupiny Tokio Hotel. Má o deset minut mladší dvojče Billa, který je zároveň zpěvákem a vůdčí osobností Tokio Hotel. Na kytaru hraje již od svých devíti let a největší strach má z hádek s Billem, protože je nejdůležitějším člověkem v jeho životě. Tom hraje na kytaru již od svých devíti let. Ve škole má rád etiku a sociologii, naopak nesnáší matematiku a fyziku. Jeho poznávací znamení jsou piercing na levé straně rtu a dredy. Mezi jeho zálibi patří graffiti, holky a pařby.
Gustav Schäfer se narodil v roce 1988 v Magdeburgu. Ve skupině Tokio Hotel hraje na bicí s čímž začal již ve svých pěti letech. Gustav je "šašek skupiny", ale zároveň nejvíc přemýšlí. Navštěvuje gymnázium a jeho poznávacím znamením jsou kšiltovky. Mezi jeho záliby patří kromě hudby např. jízda na kole. Georg Listing se narodil roku 1987 v německém Halle. Od roku 2001 je členem skupiny Tokio Hotel, ve které hraje na baskytaru (učil se na ni hrát v hudební škole). Georg nejraději nosí trička takových skupin, jakými jsou Guns N´Roses. Mezi jeho záliby patří kromě hudby také tanec. Georg je rebelský a odvážný, ale zároveň také velmi milý a otevřený. Fotky, fotky a ještě jednou FOTKY... aaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!
A na závěr jejich ZNAK!!! Ať žije Tokio Hotel!!!Doufám, že se ti fotky líbily, pokud přál/a by sis víc, klikni tady!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama