... Úsměv trvá chvilinku, ale někdy se na něj vzpomíná celý život.

Nejlepší mejdan tvého života!

24. října 2007 v 17:51 |  Zábava... vždycky přelstí nudu :-)
Cože, kámošky u tebe můžou zůstat přes noc? Super! Napsala jsem pár tipů, jak si pořídit párty bez nudy.... uvidíš, že pro tebe tahle noc bude určitě nezapomenutelná :-)
Filmová módní přehlídka
Vyhrabte ve skříních šaty, které se hodí k určitému filmu (například Piráti z Karibiku, Harry Potter nebo Pravá Blondýnka). Nakonec slavnostně vyhlaste nejlepší nebo nejulítlejší model večera!
Kuchyňská hudba
Hrát si na zpěváky je sranda. Ale ne každý má doprovod.
Založte si proto jen na jednu noc vlastní kapelu! Najděte si nástroje (hrnce, sítko, vařečky, struhadlo...zkrátka to, co najdete). S tím pak můžete jednu z vás doprovázet :-)
Přej si něco!
Sedněte si na chvíli ven (pokud v noci přituhlo, stačí za okno) a čekejte. Kdo uvidí padat hvězdu, může si něco přát! Třeba uvidíte i létající talíř!
Velký televizní kvíz
Najděte program, na kterém právě běží reklamy.
Kdo jako první uhádne, o jakou reklamu jde, vyhrál. Nebo další verze hádání: předveď kamarádkám pantomimicky reklamu a ony musí uhádnout, která to je. Můžete soutěžit i o ceny.
Hledej, šmudlo!
Hra na schovávanou trošku jinak
: aby to bylo komplikovanější, zhasněte světla ve všech pokojích. Jen dávejte dobrý pozor, ať si neublížíte při přeletu nad sedačkou v obýváku, při zdolávání schodů a podobných kouscích.
Kapesníčky - připravit, pozóóór, teď!
Na romantické filmy se s klukama tak dobře nekouká.
Takže rychle do půjčovny! Napůjčujte si ty nejdojemnější milostné filmy, které najdete, a rovnou cestou v drogerií kupte velké balení papírových kapesníčků. Slzičky, povoleny!
Rychle do přírody!
Postavte si stan a přespěte venku. Že venku mrzne?
Nebo nemáte zahradu? Stan může stát i uprostřed místnosti. Stačí zhasnout - a už si můžete představovat, že jste v temném lese! Čtěte si strašidelné příběhy, díky tomu bude "kempování" ještě napínavější!
Foto, akce!
Co nesmí na vaší noční párty chybět? Foťák!
Foťte všechno, co podnikáte. Už druhý den, natož pak za měsíc, za rok nebo za pár let se nad vašimi fotkami budete válet smíchy! A nepřítomní nebo nepozvání budou jen tiše závidět!
Magická věštba
Položte jednuduchou otázku - například: "Jak vypadá můj vysněný kluk?"
Zavři oči a přepínej telku tak dlouho, dokud nemáš pocit: tady jsem správně. Otevři oči! No a? Líbí se ti to, co vidíš? Věštby se můžete ptát na všechno - stačí dávat pozor na to, co "odpovídají" lidé v televizi, a užijete si spoustu srandy.
Doufám, že Ti těch pár tipů stačilo, máš taky nějaký nápad jak spřestřit večírek? Jdi do toho... možná kvůli tvému nápadu to bude nezapomenutelný den!!! :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 X-site X-site | Web | 14. srpna 2008 v 13:15 | Reagovat

To poslední určitě vyzkouším!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama